HURDA KALAY FİYATLARI

By | 9 Aralık 2015
HURDA KALAY FİYATLARI
3.4 (68%) 10 votes

Hepimizin bildiği üzere tabiatta bulunan doğal kaynakların bir sonu vardır. Bizler bu doğal kaynakları en verimli şekilde kullanarak hayatımızı idame ettirmek zorundayız.Bu sebeple hurdaların atık olmadığı ve geri dönüşüm yoluyla tekrardan hammadde olarak kullanıma sunulduğu unutulmamalıdır. Firma olarak hurda sektör içinde hurda kalay fiyatları bakımından müşteriyi memnun eden en cazip fiyatları biz sunuyoruz. Hurdalarınızı adresinizden ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Bize danışmadan hurdanızı satmayın, ister irtibat numaralarından arayarak isterseniz de mail yolu ile firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak temel prensibimiz sürekli müşteri memnuniyetidir.

 
Kalay, periyodik cetvelin 50 nolu atomu olup simgesi Sn’dir. Gümüş grisi bir renge sahiptir. Havada kolaylıkla okside (paslanmak) olmaz ve korozyona (oksitlenme veya kimyasal etkiler ile aşınma) karşı dirençlidir. Kalay hurdası doğada bulunan kalay kadar önemli bir kalay kaynağıdır. Kalay metaline olan arz- talep dengesi hurda kalay fiyatları değişimini oldukça etkilemektedir. Kalay oda sıcaklığında dövülebilen bir metaldir. Kolayca tel ve levha haline gelebilir. Fabrikalarınıza firmamız tarafından ücretsiz olarak bırakılan hurda toplama konteyner ile güzel görünümlü geri dönüşüm toplama alanı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Firma olarak her zaman kalite anlayışı ve müşteri güvenini bir adım daha arttırmayı planlamaktayız.

 
İşlenip tekrardan kullanıma hazır hale getirilen kalay hurdası teneke yapımında, otomotiv sektöründe motor yataklarında, radyatör, kaporta, yağ ve hava filtrelerinde, kaplamacılıkta kullanılır. Bunun yanı sıra uçak, gemi, elektronik ve elektrik sektöründe de kullanılmaktadır. Kalayın hayatımız içinde kullanım alanı çokluğundan ötürü hurda kalay fiyatları birçok nedene bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca kimya sanayisinde boya, parfüm, sabun ve diş macunu yapımında kullanılmakta olan en eski metallerdendir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir