HURDA KARTON FİYATLARI

By | 9 Aralık 2015
HURDA KARTON FİYATLARI
3.5 (70%) 6 votes

Çeşitli ebatlarda toptan satışı yapılan sarı karton, bardak, tabak, defter kapağı,kutu gibi çeşitli kullanışlı maddelere dönüştürülebilir.Dış mekanlarda, üzerine reklam amaçlı tanıtım metinleri yazılan, şu bildiğimiz hurda karton fiyatları, bizi dükkanlardan içeri çeker. Öncelikli olarak caziptir çünkü dükkan sahibinin özel referansı gibi algılanır ve samimidir. Yazıları özenle yazan ve isteğe bağlı olarak özel kaplama sağlayan seçenekleriyle, afişler çoğu zaman belirgin kelimeleri vurgular. Üzerine matbaada baskı yapılıyor mu diye sorguluyorum? Gayet mümkün. Ama el yazıları bunu fazla aratmıyor doğrusu.
Kağıt, üzerine yazı yazarken değerlendirdiğimiz bir araç olarak cama yapıştırılabilir ya da mandalla ipe asıldığında rüzgarsız bir havada biraz iş görebilir ama yeterince dayanıklı mı? Biraz da kağıt Çin’de keşfedildi diye midir, hurda karton fiyatları, Çin’den alınca çok uygun. Kağıtla kıyaslandığında böyle, peki ya mukavva? Mukavva üzerine yağlıboya yapmak varken, ne gerek var? Mukavvadan ev yapmak da bir fikir ya da her türlü baskı mevcut ama bu tanıtım amaçlı yazılar için tercih edildiği görülmemiş. Öyle olsa bile, şart değil ama elimizdeki malzemeyi üzerine yapıştırabiliriz.
Sıcak renkler insanların duygularına hitap eder. Biraz derinlere inecek olursak, güneş eğitimi de çağrıştırır. Verimliliğin çalışarak mümkün olduğu doğru bir etkendir, hurda karton fiyatları söz konusu olduğunda. Üretim coşku ve sevinç de içerir. Dökülen altın rengi yapraklar da, dürüsttür sonbahara karşı. 1400 yıllık bir ağaç olan ginkgo (kız saçı mabet ağacı) yere sarı bir halı döşemiş Çin’de. Ama şimdi Türkiye’deyiz. Şunlar yazılmış biraz da amatörce… Saklama kabı, pek yakında, en uygunu, taksitle, burada, bahar takımı da var, un eleği! Ve yazıya uygun bir şey görüyoruz. Nereden nereye?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir